Узнавайте новое каждый день и экономьте время.
Саммари - ценные идеи из лучших книг!

Попробовать бесплатно Зарегистрироваться

Всі секрети мікростоків або як заробляти творчістю

Лілія Кавлюк

Конспект

Всі секрети мікростоків або як заробляти творчістю

Автор: Лілія Кавлюк (Lily Kavliuk)

Автор конспекта: Лілія Кавлюк (посмотреть все конспекты)

Книга безкоштовна, шоб завантажити натисніть "Купить полную версию"

Книга для творчих людей, які хочуть заробляти малюванням і не бути на гачку у вередливих клієнтів. Своєрідна інструкція, що включає в себе всі важливі кроки від реєстрації на сайті і здачі екзамену на Шатерстоці до отримання грошей на руки.
На стоках можуть продавати свої роботи, як ілюстратори і дизайнери, так і люди, які просто захоплені ідеєю відносно ненапряжного заробітку в доларах, якою свого часу була і автор. Це геть не означає, що гроші сипатимуться з неба, як і кожна серйозна робота вона вимагає сил, бажання і багато зусиль.
В книзі описані всі проблеми, які можуть виникнути при здачі езамену на основний і найбільш прибутковий сайт Шатерсток, також методи їх пошуку і вирішення. Автор працює в напрямку векторної ілюстрації, як найбільш прибутковому у співвідношенні до витрат, що потрібні для входу на ринок. Достатньо інформації для освоєння такого важливого інстументу, як Adobe Illustrator.
Питання виводу грошей і робота з грошовою системою Скрілз описані дуже детально, щоб всі маніпуляції були відомі зазделегідь і не викликали додаткового стресу, як це часто буває із грошовими питаннями.
Окрім Шатерстока існує велика кількість мікростоків, які здатні приносити гарні заробітки. Саме тому треба знати про інструменти, які полегшать роботу зі 10-20 сайтами.
Важливі розділи присвячені боротьбі з прокрастинацією і організацією свого робочого часу, як невід'ємних частин творчої роботи.


Конспект бесплатен для скачивания
Читать онлайн Купить полную версию